|
WAITÍK získal tyto tituly:
Selekce CZ s.
InterChampion
CIE 2020
InterChampion
CIB 2020
GrandChampion
CZ 2020
GrandChampion
SK 2020
Klubový Champion
KCHBO 2020
Champion
ČMKU 2020
Champion CZ 2020
Champion SK 2020
Champion PL 2020
Junior
Champion CZ 2019
Junior
Champion SK 2019
Junior
Champion PL 2019
3x BEST
IN SHOW
tříd pracovních
14x BOB,
3x BOS, 9x CACIB, 4x res.CACIB, 3x NPwR (nejlepší pes), 2x Nejlepší z tříd pracovních v PL,
8x CAC-ČMKU
15x CAC CZ,
7x CAC SK, 3 CWC/CAC PL, 5x ČKŠ CZ, ČKŠ SK
Vítěz
speciální výstavy SKBO 2019
3x Národní
vítěz 2020, 2x Národní
vítěz 2019
3x BOJ (nejlepší mladý plemene), 4x CAJC CZ, 3x CAJC SK,
3x Zw.Ml./CAJC PL, 37x výborný 1
Nejlepší
štěně Tervuerena na Speciální výstavě KCHBO
Velmi
nadějný 1
V hodnocení Top 10 BO
KCHBO v ČR se umístil jako:
3.
NEJLEPŠÍ DOSPĚLÝ PES TERVUEREN
2021
(soutěžilo
17 psů, pouze 3 absolvované výstavy!)
ABSOLUTNÍ
VÍTĚZ TOP10 BELGICKÝCH
OVČÁKŮ mezi všemi varietami a
věky a pohlavím
2020
(soutěžilo
123 BO všech variet)
ABSOLUTNÍ vítěz BO VARIETY
TERVUEREN
napříč pohlavími a věky
2020
(soutěžilo
36 psů i fen tervueŕena)
NEJLEPŠÍ
MLADÝ PES BO napříč
všemi varietami
2019
(soutěžilo
41 mladých psů všech variet)
NEJLEPŠÍ
MLADÝ PES BO TERVUEREN
2019
(soutěžilo
14 mladých psů tervuerena)
2. NEJLEPŠÍ
MLADÝ BO TERVUEREN napříč
pohlavím
2019
(soutěžilo
21 mladých psů i fen Tervuerena)
V hodnocení Top 10 BO
na Slovensku se umístil jako:
2.
NEJLEPŠÍ BO variety
TERVUEREN
napříč pohlavími a věky
2020
+
2. NEJLEPŠÍ PES
variety Tervueren
2020
2.
NEJLEPŠÍ BO variety
TERVUEREN
napříč pohlavími a věky
2019
+
NEJLEPŠÍ PES
variety Tervueren
2019
DATUM |
DRUH, MÍSTO |
TŘÍDA |
OCENĚNÍ |
ROZHODČÍ |
08.05.2022 |
Speciální KCHBO, Bochovice, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
ČKŠ
|
Babs Robinson, UK |
07.05.2022 |
Klubová KCHBO,
Bochovice, CZ |
pracovní |
Výborný 1
|
Cath Bond, UK |
06.02.2022 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
CACIB,
CAC-ČMKU,
BOS!
|
Alexandra Grygarová, CZ |
05.02.2022 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
pracovní |
Výborný 1
|
Petra Márová, CZ |
12.09.2021 |
Horka nad Moravou, CZ |
|
SELEKTOVÁN DO CHOVU CZ - s.
|
komise rozhodčích
(M. Bidault,
FR + T. Roozen, NL + I. Baráková, CZ) |
12.09.2021 |
Klubová KCHBO bez zadávání
titulu klub. vítěz, Horka n.
Moravou, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
ČKŠ,
BEST IN SHOW tříd pracovních!
|
Michele Bidault, FR |
11.09.2021 |
Klubová KCHBO, Horka n.
Moravou, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
ČKŠ
|
Tom Roozen, NL |
05.06.2021 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
CACIB,
CAC-ČMKU,
BOS!
|
Ivana Němečková, CZ |
|
|
|
CHAMPION ČMKU 2020 |
|
|
|
|
GRAND
CHAMPION CZ 2020 |
|
03.10.2020 |
Mezinárodní, České Budějovice, CZ |
šampionů |
Výborný 1,
CAC,
CACIB,
CAC-ČMKU,
BOB!
|
Otakar Vondrouš, CZ |
|
|
|
KLUBOVÝ
CHAMPION KCHBO 2020 |
|
13.09.2020 |
Speciální KCHBO, Horka n. Moravou, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC, ČKŠ,
BEST IN SHOW tříd pracovních!
|
Meike Krug, DE |
12.09.2020 |
Národní,
Ostrava/Brno, CZ |
vítězů |
Výborný 1,
CAC,
NÁRODNÍ VÍTĚZ
2020, CAC-ČMKU,
BOB!
|
Petr Řehánek, CZ |
05.09.2020 |
Národní,
Olomouc, CZ |
vítězů |
Výborný 1,
CAC,
NÁRODNÍ VÍTĚZ
2020, CAC-ČMKU,
BOS!
|
Vladimír Piskay, SK |
23.08.2020 |
Mezinárodní, Bratislava, SK |
šampionů |
Výborný 1,
CAC,
CACIB,
BOB!
|
Tibor Havelka, SK |
|
|
|
GRAND
CHAMPION SK 2020 |
|
|
|
|
INTERCHAMPION CIB + CIE 2020 |
|
22.08.2020 |
Mezinárodní, Bratislava, SK |
šampionů |
Výborný 1,
CAC,
CACIB,
BOB!
|
Zdeňka Jílková, CZ |
15.08.2020 |
Národní,
Mladá Boleslav, CZ |
vítězů |
Výborný 2,
res.CAC
|
Grzegorz Robak, PL |
19.07.2020 |
Mezinárodní, Nitra, SK |
šampionů |
Výborný 1,
CAC,
res. CACIB
|
Vladimír Piskay, SK |
18.07.2020 |
Mezinárodní, Nitra, SK |
šampionů |
Výborný 1,
CAC,
res. CACIB
|
Gabriela Ridarčíková, SK |
02.02.2020 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
res. CACIB
|
Anna Kochan, PL |
|
|
|
CHAMPION CZ 2020 |
|
01.02.2020 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
res. CACIB
|
Gerard Jipping, NL |
|
|
|
CHAMPION PL 2020 |
|
25.01.2020 |
Národní,
Bedzin/Sosnowiec, PL |
pracovní |
Výborný 1,
CWC/CAC,
NPwR
(nej.
dospělý pes),
Nejlepší z tříd pracovních,
BOB!
|
Ireneusz Picheta, PL |
|
|
|
CHAMPION
SK 2020 |
|
24.01.2020 |
Mezinárodní, Nitra, SK |
pracovní |
Výborný 1,
CAC,
CACIB
|
Željko Lozić, RS |
11.01.2020 |
Národní,
Brno, CZ |
vítězů |
Výborný 1,
CAC,
NÁRODNÍ VÍTĚZ
2020, CAC-ČMKU,
BOB!
|
Naděžda Střalková, CZ |
12.10.2019 |
Speciální SKBO, Velké
Kršteňany, SK |
pracovní |
Výborný 1, CAC, ČKŠ,
VÍTĚZ
SPECIÁLNÍ VÝSTAVY,
BOB, BEST IN SHOW tříd pracovních!
|
Jaroslav Zembjak, SK |
21.09.2019 |
Klubová KCHBO
bez zadávání titulu klub. vítěz, Horka n. Moravou, CZ |
pracovní |
Výborný 1, CAC,
ČKŠ
(neofiko res.BIS
tříd pracovních)
|
Kelly Lawless, IRL |
07.09.2019 |
Národní,
Olomouc, CZ |
pracovní |
Výborný 1, CAC,
NÁRODNÍ VÍTĚZ 2019, CAC-ČMKU,
BOB!
|
Olga Dolejšová, CZ |
24.08.2019 |
Nationale d'Elevage,
Aubigny sur Nere, FR |
pracovní |
Velmi
dobrý 5
|
M. Casado, ESP + E.Boriero,
IT |
17.08.2019 |
Mezinárodní,
Bratislava, SK |
pracovní |
Výborný 1, CAC,
CACIB,
BOB!
|
Grzegorz Robak, PL |
04.08.2019 |
Mezinárodní,
Zakopane, PL |
pracovní |
Výborný 1, CWC/CAC,
CACIB, NPwR
(Nejlepší pes),
BOB!
|
Cristian Stefanescu, RO |
21.07.2019 |
Mezinárodní,
Czestochowa/Konopiska, PL |
pracovní |
Výborný 1, CWC/CAC,
CACIB, NPwR
(Nejlepší pes),
Nejlepší z tříd pracovních,
BOB!
|
Barbara Larska, PL |
13.07.2019 |
Národní,
Mladá Boleslav, CZ |
pracovní |
Výborný 1, CAC,
NÁRODNÍ VÍTĚZ 2019, CAC-ČMKU,
BOB!
|
Aleksandra Lubaska, PL |
11.05.2019 |
Světová FMBB + Klubová
KCHBO, Písek, CZ |
mladých |
Výborný 2
(3 psi)
|
Pauline Stern-Hanf, B |
10.05.2019 |
Speciální KCHBO při FMBB, Písek, CZ |
mladých |
Výborný 1,
CAJC
(3 psi)
|
Michéle Bidault, FR |
|
|
|
JUNIOR
CHAMPION PL 2019
|
|
28.04.2019 |
Mezinárodní,
Opole, PL |
mladých |
Výborný 1, Zw.Ml./CAJC,
BOJ
(nejlepší mladý
plemene)
|
Karen Angier, GB |
14.04.2019 |
Národní,
Walbrzych/Sosnowiec, PL |
mladých |
Výborný 1, Zw.Ml./CAJC,
BOJ
(nejlepší mladý
plemene)
|
Stefan Sinko, SLO |
17.03.2019 |
Národní,
Raciborz/Zakrzów, PL |
mladých |
Výborný 1, Zw.Ml./CAJC,
BOJ
(nejlepší mladý
plemene),
BOB!
|
Anna Kochan, PL |
|
|
|
JUNIOR
CHAMPION CZ 2019
|
|
03.02.2019 |
Mezinárodní,
Brno, CZ |
mladých |
Výborný 1, CAJC
|
Dermot Timmins, IRL |
02.02.2019 |
Mezinárodní,
Brno, CZ |
mladých |
Výborný 1, CAJC
|
Norman Deschuymére, BE |
|
|
|
JUNIOR
CHAMPION SK 2019
|
|
27.01.2019 |
Mezinárodní,
Nitra, SK |
mladých |
Výborný 1, CAJC
|
Olga Dolejšová, CZ |
26.01.2019 |
Mezinárodní,
Nitra, SK |
mladých |
Výborný 1, CAJC,
BOB
|
Igor Vyguzov, ME |
25.01.2019 |
Mezinárodní,
Nitra, SK |
mladých |
Výborný 1, CAJC,
BOB
|
Vojislav al Daghistani, RS |
12.01.2019 |
Národní,
Brno, CZ |
mladých |
Výborný 1, CAJC
|
Peter Berchtold, A |
15.09.2018 |
Speciální KCHBO,
Horka n. Moravou, CZ |
štěňat |
Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně
|
Babs Robinson, UK |
|